Kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy i ciała

- Przedłużanie rzęs
- PAT & RUB by Kinga Rusin

Salon Eko Beauty oferuje kosmetyki PAT & RUB, które w 100%  pochodzą z kontrolowanych upraw, prowadzonych bez środków chemicznych.
Składniki kosmetyków naturalnych PAT & RUB by Kinga Rusin to tłoczone na zimno najbardziej wartościowe oleje i masła roślinne, naturalne wody kwiatowe, cukier, woski roślinne i pszczele, olejki eteryczne, alkohole roślinne, biologicznie aktywne ekstrakty z roślin.
Certyfikowane surowce, to też gwarancja, że ich produkcja jest prowadzona z poszanowaniem środowiska naturalnego.

Wszystkie składniki kosmetyczne stosowane w kosmetykach naturalnych PAT & RUB są dopuszczone do produkcji kosmetyków ekologicznych przez międzynarodowe instytucje certyfikujące.

PAT & RUB to kosmetyki znakomicie wchłaniające się, kusząco pachnące i ładnie wyglądające czyli bardzo przyjemne w użyciu.

PAT & RUB by Kinga Rusin
- Bl'ane Aromessence

BL'ANE AROMESSENCE to pierwsza i jedyna na świecie linia kosmetyków pod oczy, tylko pod oczy i aż pod oczy.
Linia eksluzywnych kosmetyków dedykowana kobietom i mężczyznom, którzy dbają o piękno i zdrowie swojego ciała. To szczególny sposób troski o skórę wokół oczu, która odzwierciedla nasz wiek, kondycję i zdrowie. Wszystko oparte o wiedzę na temat medycyny i efektywnego łączenia jej z tym co daje natura. Kosmetyki Bl'ane zawierają 100% składniki roślinne. Ilość I kombinacje składników Bl'ane pozwala na dobranie odpowiednich kosmetyków do likwidacji konkretnego problemu.


Ich głównym zadaniem jest leczenie przyczyn. W przypadku osób starszych intensywnie leczy przyczyny, w przypadku osób młodszych, które jeszcze nie mają zastojów limfatycznych, grudek lub cieni produkty Bl'ane powodują, że przyczyny ich powstawania nigdy nie wystąpią. Jest to więc doskonała kuracja lecząca, gdy problem już się pojawił i zapobiegająca, gdy problemu jeszcze nie ma.


Kosmetyki Bl'ane mają jedyną w swoim rodzaju budowę molekularną, która pozwala przeniknąć kosmetykom do drobnych przestrzeni międzykomórkowych. Cała terapia kosmetykami Bl'ane została pomyślana tak, aby wszystkie składniki wzajemnie się uzupełniały. Dodatkowo zwykłe kosmetyki pod oczy są zbudowane z większych molekuł, co powoduje, że kosmetyk jedynie osadza się na powierzchni skóry, a nie wnika do środka. Często powoduje to zatkanie kanalików łzowych, meridian, lub przestrzeni międzykomórkowych co wyraźnie przeszkadza w efektywności kuracji Bl'ane.

Bl'ane Aromessence

Kosmetyki do makijażu

- Chanel

Salon Eko Beauty oferuje również wykonanie makijażu na każdą okazję: ślubne, wieczorowe oraz dzienne. Naszym celem jest podkreslenie uroku kobiety oraz ukazanie jej blasku. Postawiliśmy na najlepsze, najbardziej luksusowe marki takie, jak: Chanel, Karaja, Revitalash, które wydobywają witalność oraz piękny wygląd skóry.

Makijaż to przede wszyskim sztuka, poczucie estetyki, ale także pielęgnacja cery. Gwarantem trwałości i jakości makijażu są najwyższej jakości kosmetyki, których formuły oparte są na oryginalnej, wyjątkowej koncepcji, zakładającej stymulowanie skóry do zwalczania niedoskonałości.
Różnorodność produktów, na których pracujemy, pozwala na dopasowanie makijazu do indywidualnych potrzeb najbardziej wygórowanych oczekiwań. Bogata oferta baz, podkladów, cieni, korektorów pozwoli nam storzyć najpiekniejsze makijaże.

Chanel
- Bernard Cassiere